Google Ads (AdWords)

Linki w wyszukiwarce Google nad zwykłymi wynikami wyszukiwania oraz reklamy graficzne w milionach witryn w sieci reklamowej Google. Natychmiastowy efekt!

Strony Internetowe

Responsywne strony internetowe przyjazne dla użytkowników i Google. Stworzymy dowolną stronę na podstawie Twoich wytycznych.

Doradztwo

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w prowadzonym e-marketingu? Chcesz zrobić audyt działającej kampanii? Skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje pytania.

Reklamy Facebook

Kampanie reklamowe kierowane na precyzyjne grupy odbiorców. Szybki sposób dotarcia do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie

Wymaga czasu ale daje super efekty. Im wyżej pojawi się link do Twojej strony w wyszukiwarce tym więcej odnotujesz wejść na stronę internetową oraz idących za tym zapytań.

Reklamy Wideo

Chcesz dotrzeć do swoich klientów z reklamą w formie filmu? Nie ma lepszego sposobu. Reklamy wideo mogą wyświetlić się np. klientom Twojej strony gdy przeglądają YouTube.

Szyte na miarę

marketing-online

Marketing Internetowy czyli szereg działań, których zastosowanie zależy m.in. od celów jakie mają zostać osiągnięte.
W zależności od branży może być to więcej wejść na stronę internetową, zwiększenie liczby połączeń telefonicznych, wzrost sprzedaży, więcej powracających stałych klientów, poprawa wizerunku, itp.

Nasza współpraca polega na doradztwie w prowadzonych działaniach marketingowych i doborze odpowiedniej strategii na podstawie specyfiki Twojego biznesu oraz celów jakie chcesz osiągnąć.

Wymienione w ofercie usługi nie są wszystkimi jakie oferuję. Skontaktuj się ze mną, opowiedz o swoich oczekiwaniach.

KONTAKT